Faruk Çak

Faruk Çak

Kısa Mesajlar

Güncelleme

09 Mart 2018 - 02:34

Cumhurbaşkanımızin bugünkü kullandığı ' Kuran hükümleri güncellenmeli ' sözünü alıp hemen başka yere çekenler ,iyi anlayın cımbızla cekip bir kelimeyi almayın

İslamın hükümlerinin güncellenmesi  lafını alıp,devamında söylediği "Birisi bakıyorsun sünneti tartışıyor, öbürü bakıyorsun İcmâ-ı konuşuyor, ya bırakın bu işi, aslı olan nedir?

Bizim mukaddes kitabımız Kur'andır. Kur'an'a ters değilse mesele bitmiştir.

Misvak sünnettir ama diş macunuda günah değildir ,bu ve bunun gibi açıklamaları kuran güncellenmez diye servis yapanlar ,anlayacağınız size yine bu konusmadan ekmek çıkmadı.

Güncellemek derken tahribat yapalım kuran hükümlerini değiştirelim demedi 
Günümüzün sahte fetvacıların fetvalarıyla yanlışa düşmeyelim kuran hükümlerini gücelleyelim dedi aklı olan anlar anlamayan lastik gibi çeker sağa sola uzatır

Güncelleme görmek istiyorsanız :

 Yıllardır Temel Karamollaoğlu için ,Madımak Katili diye ortalığı inleten ,ABD ve Üst Aklın Yönettiği CHP , Kendi İçersin den Cumhurbaşkanı Adayı Çıkartamayacak. 
%0,07 Oy Almış Temel Karamollaoğlu nun Saadet Partisinden Medet Umacak.
Ve bu adayıda CHP seçmeni alkışlayacak. 
İşte buz gibi Güncelleme 

Hadi , içimden geldi güncellemeye bir örnek daha vereyim ;

Namaz kılan lise öğrencilerini suç üstü yakaladım diye haber yapan Uğur Dündar 'ın  Saadetcilerden övgü ile bahsetmesi  Şimdi eğri oturup , doğru konuşun CB Sn Erdoğan'ın ne demek istediğini iyi anlayın. Şunu asla unutmayın ki ,  Din , Kuran ,Ahlak , Sünnet hakkında Erdoğan ın eline su dökecek başka siyasi parti lideri yoktur.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum