Kalite ve fiyatta denge sağlanacak
Sektör Makaleleri

Sektör Makaleleri

Sektör Makaleleri

Kalite ve fiyatta denge sağlanacak

16 Ekim 2017 - 01:11

Fantom Professional&Laboory Ürün Müdürü Serdar Suna: “Laboory markası ile kimyasal temizlik malzemeleri ve diğer ekipman, sarf malzemeleri konusunda işletmelerin maliyetlerini minimum düzeye indirgeyip, kaliteyi maksimum seviyeye çekmeyi hedefliyoruz” dedi. 

“Fantom Professional markası olarak üretimimize son hız devam ederken, ayrıca müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yeni modellerimizi de piyasaya sürüyoruz. Anfaş Fuar’nda bu ürünlerin lansman sergilenmesini gerçekleştireceğiz” açıklamasında bulunan Fantom Professional&Laboory Ürün Müdürü Serdar Suna, “Ülkemizin şu anki durumuna rağmen üretici olarak görevimizin bilincinde, ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyoruz. Ayrıca profesyonel temizlik sektöründe ürün gamımızı tamamlamak amacıyla 2016 yılı başında distribütörlüğünü üstlendiğimiz Comac markalı ürünlerin de Türkiye’deki satışlarını, konjonktürdeki olumsuzluklara rağmen anlamlı olarak artırmış olup, 2017 yılında daha iyi sonuçlar alacağımızı düşünüyoruz” dedi. 

MALİYETLER MİNİMUM, KALİTE MAKSİMUM 
“Profesyonel temizlik sektöründe üç yılımızın sonunda sektörün önde gelen firmaları arasında yer almakla beraber, her yıl sektördeki önemli eksikliklerin kapanması konusundaki çabalarımızın bir sonucu olarak temizlik kimyasalları vb. ürünlerle ilgili, 2017 yılı ilk çeyreğinde faaliyete başlayacağımız ve Anfaş Fuarı’nda lansmanını yapacağımız Laboory markası ile sektördeki önemli bir eksikliği doldurmayı amaçlıyoruz” ifadesinde bulunan Suna, “Eksiklik olarak bahsettiğimiz; bu türde ürünlerin en büyük problemi kalite-fiyat makasının çok açık olmasından kaynaklanıyor. Fanset olarak,  40 yılı aşkın üretici ve pazarlama anlamında Türkiye ekonomisine katkı ve çabalarımızın bir sonucu olarak, bu açıklığa da bir çözüm üretmemizi kaçınılmaz olarak görmekteydik. Bu doğrultuda Laboory markası ile kimyasal temizlik malzemeleri ve diğer ekipman, sarf malzemeleri konusunda işletmelerin maliyetlerini minimum düzeye indirgeyip, kaliteyi maksimum seviyeye çekmeyi hedefliyoruz” dedi ve sözlerine devam etti: “Tabii ki bu alandaki üst düzey firmaların yetkinlikleri ve deneyimleri doğrultusunda işimizin satış ve pazarlama anlamında kolay olmayacağını biliyoruz fakat, sektörde yaptığımız diğer işlerimizi en büyük referansımız alarak, ilk yılın sonunda, bu işi de bir Türk üreticisi olarak başarabildiğimizi herkese ispatlayacağımıza güvenimiz tamdır.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum